Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.
Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.
Komentarze
0
Wszystkiego naj Bojan:)) Oczywiscie jak najwiecej goli w Barçie:D
Visca el Bojan!
Visca el Barça!
0
Przydalby sie taki Arszawin na lewe skrzydlo:/ Chcociaz nie wiem czy nie lepiej poczekac do zimowego okienka i powalczyc o silve:)
VeB
0
Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.
0
ja tam mowie ze bedzie 3:0 dla nas:)) Chyba ze Brozek pokusi sie o jakas bramke ostatnio troche ich strzela, ale to jes raczej malo prawdopodobne:P
0
Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.
0
Przydalby sie taki Arszawin na lewe skrzydlo:/ Chcociaz nie wiem czy nie lepiej poczekac do zimowego okienka i powalczyc o silve:)
VeB
0
Wszystkiego naj Bojan:)) Oczywiscie jak najwiecej goli w Barçie:D
Visca el Bojan!
Visca el Barça!
0
ja tam mowie ze bedzie 3:0 dla nas:)) Chyba ze Brozek pokusi sie o jakas bramke ostatnio troche ich strzela, ale to jes raczej malo prawdopodobne:P